נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

חברת Human Link מתמחה באיתור, סינון מדויק והשמה של מועמדים לתחום ה – Hi Tech ומערכות מידע. לחברת Human Link מאגר מידע הגדול מסוגו בארץ של מחפשי עבודה וחברות המאפשר לנו למצוא את האדם הנכון ומהר.


לחברת Human Link לוח דרושים מעודכן ובו רשימת משרות עדכנית אשר מתעדכנת בצורה אוטומטית ממערכות החברה. כל המשרות המפורסמות בלוח הדרושים שלנו אמיתיות ועדכניות.


חברת Human Link הוקמה במטרה ליצור תרבות עסקית משגשגת ופורחת, שבה עובדים אנשים ישרים ואחראים, הנותנים תפוקה מירבית בתפקידם.
אנו מציבים לנו כמטרה לעזור לחברות לקלוט עובדים חדשים אשר יענו לגמרי על דרישות המעסיק ובכך יתרמו לחברה להצליח בתחומה. כמו כן אנו נותנים שירותי יעוץ לחברות בתחום הארגוני ושיפור היעילות.


חברת Human Link יוצרת אופק חדש בהשמה מקצועית של כוח אדם. ההתמחות שלנו היא ביצירת החיבור המושלם בין המעסיק לבין העובד המתאים ביותר עבורו. חשוב לנו להתאים עבורך עובד המסוגל לקחת אחריות גבוהה ויוזמה אישית, עם עצמאות, יושר אישי ורמת מקצועיות גבוהים ביותר.


חשוב לנו להבין את הצרכים שלך בצורה מדויקת.

מה שנצפה הוא, שכישלונות רבים בגיוס נובעים מחוסר ידיעה ברורה מה בדיוק נדרש מתפקידו של העובד. אנו Human Link נעזור לך להגדיר את תפקידו של העובד ונחפש לך את האדם המתאים ביותר.
לא עוד שעות מבוזבזות של ראיונות וקריאת קורות חיים.
הזמן שאתה משקיע בראיון המועמדים שלנו הוא זמן איכותי, ואתה תמצא את עצמך מתלבט במי לבחור משום שכולם נראים כל כך טובים!


איכפת לנו שתצליח ולכן אנו מציבים לנו כמטרה לגרום לך להתלהב מהעובד החדש שלך, דבר שאנו עושים בהצלחה.


בין לקוחונינו נמנים חברות היי-טק, מפעלים עתירי ידע טכנולוגי, חברות מתחום התקשורת, חברות הנותנות שירוים, מפעלים מתחומים שונים.